کتاب لحظات ثبت شده در اینستاگرام در هتل شرایتون براتیسلاوا Sheraton Bratislava (Starwood)

کتاب لحظات ثبت شده در اینستاگرام در هتل شرایتون براتیسلاوا

عکاس و وبلاگنویس صنعت گردشگری جین پولاک بیونکو زمانی که به «شرایتون براتیسلاوا» وارد شد، کتاب «لحظات اینستاگرام» را پیدا کرد:

بعد از یک سفر طولانی از طریق زوریخ و وین، من بالاخره وارد هتل شرایتون براتیسلاوا شدم. خدمتکار در سوییت 717 کتابی از لحظات Instagram با یادداشتی از کارکنان گذاشته بود که نوشته ای روی آن بود:

… همانطور که می دانیم که جنیفر دوست دارد برای اینستاگرام عکس بگیرد، ما فکر کردیم که شما می توانید از بین 25 مورد از مورد علاقه ترین عکس های ما از براتیسلاوا لذت ببرید …؛)

 

استاروود همیشه یک برند باهوش رسانه های اجتماعی بوده و این تنها دلیل اثبات دلیل است. این کتاب به اندازه کافی چاپ شده و به عنوان یک راهنمای کتاب بصری در طول اقامت من در اینجا کار می کند. آنها حتی یک حساب توییتر دارند StarwoodBuzz@ با توییت های به موقع در مورد خواص آنها.

اگر به اندازه کافی آگاهی رسانه های اجتماعی جدید را برای هیجان هر مسافر همراه / جهانی ندیده اید، متوجه شدم که عکس دوربین موبایل من، در سفر جاده ای به جیزه Giza که من در آیفون 4s از وسط صندلی ماشین ون در دسامبر  گرفتم برنده جایزه سوم در  5th Annual Awards for iPhone Awards (IPPAs) شدم. وای!

همچنین من فوق العاده هیجان زدم وقتی Pedo-Bear من، که من در ماه مارس در برلین شکار کردم، در رده شیوه زندگی بسیار نظرات خوبی گرفت. این یکی از تصاویر مورد علاقه من  است.

حالا باید به شهرم برسم و جشن بگیرم. من با ناهار با دوستانم خواهم خورد، عکاسان تلفن همراه و موسس و عضو موسسه Mobile Photo Group Misho Baranovic . اگر عکس های خیابان ها را دوست دارید، باید MPG و Misho را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *