بالش مناسب هتل

بالش هتلی

بالش یک جز مهم خواب است که برای همه بسیار مهم است. انقدر این مسئله مهم است که افراد حساس بالش‌های خود را هم به سفر میبرند. بالش با اینکه قیمت زیادی ندارد ولی تاثیر بسیار زیادی روی رضایت مهمان دارد چونکه با استراحت مهمان که بخش مهمی است ارتباطی مستقیم دارد. تا آنجا که بعضی هتل ها به مشتریانشان منوی بالش میدهند تا انها بالش مطلوبشان را انتخاب کنند. و البته کیفیت و قیمت بالش هتلی دو رکن اصلی خرید بالش برای هتل ها هستند.

بهترین بالش هتلی در هتلکستایل

انواع بالش هتلی

مثل خانه ما مدل های متنوعی از بالش ها را میتوانیم برای هتل انتخاب کنیم که رضایت مشتریان مارا بدست آورد. اما نکته قابل توجه معمول مشتریان هتل است. اگر بیشتر مهمان خارجی اروپایی دارید بالش های کوتاه تر انتخاب مناسبتری برای آنهاست.

 • بالش الیافی هتلی
 • بالش پر هتلی
 • بالش مموری فوم یا فوم هوشمند طبی
 • بالش پنبه ای

ما انواع مختلفی از بالش ها را پیش رو داریم خود بالش های الیافی بسته به نوع پارچه، الیاف و حجم الیاف بیشتر از 10 مدل دارند. همینطور بالش های پر بسته به اینکه پر کدام پرنده باشد و از کدام قسمت بدن او باشد مثل پر سینه، یا دم و … . لازم نیست سرتان را بخارانید و خود را در یک انتخاب سخت ببینید. اغلب هتل ها از بالش های الیافی استفاده میکنند. برای حرفه ای تر بودن دو نوع بالش الیافی نرم و سفت خرید کنید تا  مهمان شما امکان انتخاب داشته باشد.

خرید بالش هتلی

معیارهای اصلی خرید بالش هتلی

بالش هتلی خوب برای هتل چند شاخص اصلی دارد:

 • الیاف درجه 1 جهت عمر بالا و نرمی
 • رویه نخی و لایه محافظ جهت جلوگیری از خروج الیاف
 • ارتفاع مناسب
 • ابعاد استاندارد 50*70 سانتیمتر
 • ابعاد سفارشی (مثل 60*80 سانتیمتر)
 • قابلیت شستشو
 • استفاده از الیاف درجه یک که باعث حساسیت نشود.

چه زمانی باید بالش هتل را تعویض کرد؟

2 زمان اصلی برای تغییر بالش در هتل در نظر گرفته میشود:

 1. زمانی که بالش کیفیت اصلی را از دست داده
 2. زمانی که بالش آلوده شده است.

بسته به نوع بالش، زمانی که کیفیت اصلی را بالش از دست میدهد باید آن را عوض کرد به عنوان مثال برای بالش های الیافی زمانی که الیاف به هم چسبیده و حالت گلوله ای پیدا میکنند و نرمی اولیه را زیر سر ندارند باید تعویضشان کرد. همینطور بالش های هتلی را بهتر است سالی یک بار عوض کنیم. چون سر هنگام خواب معولا عرق میکند و باعث آلودگی میشود. درست است بالش های الیافی و پر را میتوانیم بشوریم اما به هرحال منطقی است که آنها را سالی یکبار عوض کنیم.

انواع بالش هتلی

نگهداری بالش در هتل ها

بالش های الیافی را میتوان در لاندری شست و همینطور بالش پر را باید سالی یکبار پرها را شست و خاک آنها را گرفت. اما میتوان از محافظ بالش ضد آب هم برای حفظ کیفیت و جلوگیری از آلودگی بالش استفاده کرد. محافظ بالش ضد آب مثل رو بالشی روی بالش کشیده می شود که به جای بالش دیگه کافیست محافظ بالش ها را بشوریم.

برای هتل از چه برندی بالش بخریم؟

برندهای زیادی در زمینه تولید بالش هستند و ما میتوانیم سبد متنوعی از بالش ها را برای شما تامین کنیم. درگیر اسم خاصی نباشید. به معیارهای اصلی خودتان توجه کنید. ما برای شما یک لیست مقایسه ای از انواع بالش ها آماده میکنیم که شما میتوانید به سادگی از بین آنها انتخاب کنید که کدام موارد مناسب شماست.

بالش‌های سفارشی

شما می توانید برای سرویس های خواب هتلی خود برا اساس نیاز هر سایز و هر کیفیتی را سفارش دهید و ما طبق سفارش با بهترین قیمت برای شما تهیه می کنیم.

قیمت بالش هتلی

بالش هتلی براساس ماده پرکننده، جنس پارچه و بسته بندی و همینطور شرکت تولیدکننده دارای قیمت های مختلفی است. ما میتوانیم انواع بالش هتلی را از شرکت های مختلف با بهترین قیمت برای شما تامین نماییم کافیست با ما تماس بگیرید تا بهترین بالش هتلی را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم.

بالش استاندارد هتلی

جدا از بالش های سفارشی که برای سرویس های خواب سفارشی هتل ها تولید می شود می توان از بالش های موجود و طبق سایزهای استاندارد نیز استفاده کرد. این بالش ها قیمت مناسبی نیز دارند.

 

بالش گرین رست

گرین رست یک برند تخصصی بالش است که انواع بالش الیافی و مموری فوم را به بازار عرضه میکند. بالش های پر طرفدار هتلی گرین رست عبارتند از:

 • بالش میکرو وکیوم
 • بالش تترون
 • بالش هتلی پلاس
 • بالش رابیت

بالش رویا

شرکت تشک رویا در کنار محصولات خود 2 مدل بالش نیز به بازار عرضه کرده است که برای هتل ها مناسب است:

 

 1. بالش سوپر رویا
 2. بالش رویا 1

7 دیدگاه

 1. بازتاب: بهترین بالش هتلی - منسوجات هتلی پارس

 2. بازتاب: خرید تشک هتلی 5 ستاره | گشت و گذار نیوز

 3. بازتاب: راهنمای خرید منسوجات هتلی - جامعه خبر

 4. بازتاب: راهنمای خرید بالش هتلی - وان هو

 5. بازتاب: راهنمای خرید بالش هتلی - اخبار جدید

 6. بازتاب: راه‌های کاهش هزینه هتل داری - منسوجات هتلی پارس

 7. بازتاب: منسوجات هتلی - حراج تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *