بالش مناسب هتل

بالش هتلی

بالش هتلی

بالش یک جز مهم خواب است که برای همه بسیار مهم است. کیفیت و قیمت بالش هتلی دو رکن اصلی خرید بالش برای هتل ها هستند. بالش هتلی خوب برای هتل چند شاخص اصلی دارد:

 • الیاف درجه 1 جهت عمر بالا و نرمی
 • رویه نخی و لایه محافظ جهت جلوگیری از خروج الیاف
 • ارتفاع مناسب
 • ابعاد استاندارد 50*70 سانتیمتر
 • ابعاد سفارشی (مثل 60*80 سانتیمتر)
 • قابلیت شستشو
 • استفاده از الیاف درجه یک که باعث حساسیت نشود.

بالش‌های سفارشی

شما می توانید برای سرویس های خواب هتلی خود برا اساس نیاز هر سایز و هر کیفیتی را سفارش دهید و ما طبق سفارش با بهترین قیمت برای شما تهیه می کنیم.

 

بالش های استاندارد

جدا از بالش های سفارشی که برای سرویس های خواب سفارشی هتل ها تولید می شود می توان از بالش های موجود و طبق سایزهای استاندارد نیز استفاده کرد. این بالش ها قیمت مناسبی نیز دارند.

بالش رویا

سال هاست هتل ها از محصولات رویا استفاده کرده و رضایت مشتریان آن مشخص است. شرکت تشک رویا در کنار محصولات خود 4 مدل بالش نیز به بازار عرضه کرده است که برای هتل ها مناسب است:

 

 1. بالش سوپر رویا
 2. بالش رویا 1
 3. بالش رویا 2 (Meduim)
 4. بالش رویا 3 (Soft)

 

ابعاد تمامی این بالش ها استاندارد بوده و 50*70 سانتیمتر است.

1- بالش سوپر رویا

بالش سوپر رویا بهترین بالش عرضه شده توسط شرکت رویا است. داخل این بالش 1800 گرم الیاف میکروفایبر پر شده است. ابعاد این بالش نیز 50*70 سانتیمتر بوده و پارچه رویه آن 100% پنبه است. که بسیار برای هتل ها مناسب است.

2- بالش رویا 1

رویا-1 بالش هتلی رویا

بالش هتلی

بالش رویا 1

 

بالش رویا 1 نیز مانند بالش سوپر رویا از الیاف میکروفایبر پر گردیده است اما وزن الیاف به کار رفته در آن 1400 گرم است. ابعاد این بالش نیز 50*70 بوده و پارچه رویه آن 100% پنبه است.

 

3- بالش رویا 2

رویا-2 بالش رویا

بالش هتلی

بالش رویا 2

 

این بالش هتلی یک بالش میان رده است و در دسته Medium قرار می گیرد. در داخل این بالش 50*70 سانتیمتر 900 گرم الیاف بال فایبر استفاده شده است.رویه این بالش نیز 100% پنبه است.

 

4- بالش رویا 3

رویا-3 بالش رویا

بالش هتلی

بالش رویا 3

این بالش هتلی از دسته بالش های نرم یا Soft است که توسط تشک تشک رویا تولید می شود. این بالش مانند بالش رویا 2 بوده اما درون آن 800 گرم الیاف بال فایبر به کار رفته است.

 

2 دیدگاه

 1. بازتاب: منسوجات هتلی - حراج تشک

 2. بازتاب: راه‌های کاهش هزینه هتل داری - منسوجات هتلی پارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *