عکس باکس هتلی

تخت باکس هتلی

تخت باکس هتلی

هتل ها برای سرویس های خواب خود باید از بهترین کالاها و در عین حال با قیمت مناسب استفاده کنند.

عکس باکس هتلی

باکس هتلی

یکی از ملزومات یک سرویس خواب، تخت یا آن چیزی است که تشک بروی آن قرار می گیرد. که این ها می تواند شامل سرویس خواب های چوبی، تخت های فلزی یا فرفورژه و تخت باکس ها ( تخت بارویه پارچه یا چرم) باشد.

 

اسکلت تخت باکس هتلی

هتل ها برای سرویس خواب خود اغلب از تخت باکس ها استفاده می کنند. این تخت باکس ها می تواند از یک اسکلت چوبی و یا اسکلت فلزی ساخته شده باشد.

اسکلت فلزی (در صورت استاندارد بودن) دارای قیمت بیشتر و وزن سنگین تری نسبت به اسکلت های چوبی هستند. در عوض این تخت باکس ها دارای عمر بیشتری نیز هستند و در استفاده مکرر هتل ها عمر نسبتا بالاتری از اسکلت های چوبی دارند.

تخت باکس، شی شبیه تشک که سطحی محکم دارد و زیر آن پایه نصب شده است و تشک بر روی آن قرار می گیرد. تخت باکس‌ها در هتل‌ها با پارچه پوشیده می شوند اما اسکلت درونی آنها چوبی یا فلزی می تواند باشد که قانون برای هتل‌ها تنها استفاده از باکس‌های فلزی را به دلیل عدم آلوده شدن را مجاز اعلام کرده است. رنگ پارچه های تخت‌های باکس برای هتل مانند ملحفه و حوله سفید است اما در طراحی های داخلی مدرن از تخت باکس های با پارچه مخمل برای یک دکور زیبا استفاده می شود که البته باید ملاحظات بهداشتی آن حتما صورت بگیرد. همینطور از پارچه چرم و مخمل میتوان با رنگ های متنوع برای دکوراسیون های گوناگون امکان سفارشی سازی تخت باکس ها برای هتل امکان پذیر است. به علاوه می توان از مدل های مختلف دوخت پارچه نیز در طراحی تخت باکس هتلی مانند لمسه دوزی بهره برد. این طرح ها در مرحله نهایی طراحی داخلی طراحی می شود.

رویه تخت باکس هتلی

تصویر باکس و تشک سفارشی

باکس و تشک سفارشی

تصویر باکس هتلی

باکس هتلی

رویه باکس هتل ها می تواند پارچه یا چرم باشد. این براساس سفارش هتل و طراحی داخلی و دکوراسیون هتل دارد که می تواند رنگ های مختلفی نیز برای آنها در نظر گرفت.

سایز های باکس هتلی

باکس هتلی نیز همانند تشک هتلی  می تواند از سایزهای استاندارد موجود در بازار باشد و یا طبق سفارش تولید شود.
سایزهای استاندارد که مانند تشک های استاندارد در بازار موجود است.

تخت و باکس هتلی سفارشی

تخت و باکس هتلی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تخت باکس هتلی و زمان تحویل آنها با ما تماس بگیرید.

 

تخت باکس ساده را معمولا در هتل ها دیده ایم. چیزی شبیه تشک که سطحی محکم دارد و زیر آن پایه نصب شده است که تشک را روی آن قرار می دهند.تخت باکس های ثابت معمولا با پارچه پوشیده می شوند اما اسکلت درونی آنها چوبی یا فلزی می تواند باشد که معمولا برای آب و هوای با رطوبت بالا از جنس چوبی و برای آب و هوای عادی از باکس فلزی استفاده می کنند.رنگ پارچه های تخت های باکس معمولا سفید است اما بعضی شرکت ها از پارچه های طوسی رنگ استفاده می کنند. همینطور از پارچه های مخملی و چرم ها نیز با رنگ های متنوع برای دکوراسیون های متفاوت می توان باکس ها را سفارش داد.ضمنا شرکت برای ابعاد ۱۶۰ بصورت دو عدد ۸۰*۲۰۰ ارائه باکس میکند برای راحتی حمل و دوام بیشتر.

1 دیدگاه

  1. بازتاب: راهنمای خرید تخت باکس هتلی | تک تیپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *